הפרויקטים שלנו

רשימת הפרויקטים שלנו  כרגע די צנועה, זאת מכיוון שאנחנו בוחרים את הפרויקטים שלנו בקפידה, נשמח לראות אתכם גם ברשימה הצומחת שלנו

desktop (1).png
33.jpg

01

אתר לעסק קטן לתחזוקת מתקני מים.

אתר של ים - בריכה והחזקה, נטרת האתר חשיפת קיום העסק, ואיסוף לידים (לקוחות). האתר נבנה בפשטות בכדי לשרת את המטרה, הוא מציג את השירותים של העסק בצורה מסודרת ועניינית, מעביר את הלקוח חווית משתמש אשר בסופו של דבר הוא משאיר פרטים. נבנה אחרי מחקר שוק.

02

אתר לעמותה לנוער בתחום אומניות הבמה.

העמותה החליטה לבנות אתר, בעקבות קמפיין מימון המונים בהד - סטארט, לכן היה חשוב להם נושא התרומות לאט לאט האתר התפתח והחל להציג את פעילות העמותה את הנוער המנחים והאווירה הכללית במקום, האתר נבנה ועוצב אחרי אפיון על פי המבנה הפיזי ופעילות העמותה. 

desktop (1).png
image843.png
desktop (1).png
44.jpg

03

אתר לפלטפורמה לפניית אתרי מסחר.

אתר זה נבנה לבקשת עוסק בשיווק שותפים, הבקשה הייתה שהאתר יכיל מידע על השרות של פלטפורמת המסחר בסופו של דבר להביא לקוחות. האתר עוצב ונבנה אחרי אפיון של המוצר וקהל הלקוחות הרלוונטי.

04

אתר למטפלת המציעה שרותי טיפול אלטרנטיביים.

האתר נבנה אחרי התייעצות עם המטפלת ואפיון, מטרת האתר הייתה להביא לקוחות לקליניקות שלה באזורים ספציפיים על ידי קמפיינים ממוקדי אזור גאוגרפי בפייסבוק, אחר כך האתר התפתח והחל להציג את השירותים השונים שהמטפלת נותנת.

desktop (1).png
11.jpg
desktop (1).png
צילום מסמך מאגר מידע.png

04

דאטא בייס - מאגר מידע

אחד מארגוני זכויות האדם, בקשו ממני לבנות להם דטא-בייס אז בלי פוליטיקה קפצתי לתוך המשימה ועשיתי זאת אם החברה של Velo מהסוכנות. אתם מוזמנים לבדוק את היכולות שלנו בתחום הקוד וה-UX/UI

צורו קשר זה קל

ליווי-removebg-preview.png

Address

Hanasi 1 St.

Perdesia, Israel

Email

בחרתם נכון, נחזור אליכם בהקדם

Phone

Social Media

  • Facebook
  • Instagram