image.jpg

קידום אתרים אורגני בגוגל - seo)  Google

 גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר ואתר האינטרנט הגדול ביותר בעולם. מידי יום מתבצעים מעל 3 מיליארד חיפושים בגוגל!  זה בערך פי 2 מכמות המשתמשים הפעילים בפייסבוק ובאינסטגרם ביחד!

מה שמביא את ההשקעה בקידום בגוגל לטווח ארוך כדאית הרבה יותר.

 

ישנם 2 סוגי קידום, קידום ממומן וקידום אורגני. 

 

 

תהליך קידום אורגני בגוגל (SEO) 

אין דבר טוב יותר לעסק מאתר אינטרנט הממוקם בעמוד הראשון בתחומו בגוגל. 

קידום אורגני בגוגל מורכב מבחירת מילות מפתח חכמות, אופטימיזצית האתר, מהירות האתר, נגישות האתר, דירוג האתר ועוד המון כללים ותקנות שנקבעו ע”י גוגל ולפיהם נקבעת התוצאה.

SEO הוא תהליך ארוך וחובה להיות סבלניים ובעלי הבנה שהתהליך הוא ארוך אך בסופו של דבר משתלם ובגדול! 

אתר מדורג טוב בגוגל הוא אחד הכלים השיווקיים החזקים ביותר שקיימים. מעבר לתנועה מוגברת של לקוחות לאתר ולעסק שלך.

תהליך הקידום הממומן בגוגל (PPC) 

 

בדומה לקידום בפייסבוק או באינסטגרם – מקימים קמפיין, מגדירים תקציב ואת קהל היעד.

ההבדל החשוב הוא שבקמפיין בגוגל הקהל מחפש אותנו ולא אנחנו אותו. נגדיר בקמפיין מילות מפתח הקשורות לעסק או לשירותים שלנו וגוגל תדאג לכך שמי שיחפש את אחת מבין המילים שהגדרנו – ימצא אותנו.

אחד היתרונות בקידום בגוגל על פני הרשתות החברתיות הוא שהלידים שמגיעים משם הם איכותיים וחמים יותר.

הלקוח מחפש אותנו ולא אנחנו אותו, מה שמגדיל את הסיכויים לביצוע העסקה.

גם בקידום ממומן בגוגל, חשוב לבחור נכון את המומחה שינהל את הקמפיינים שלכם, אחרת הכסף שלכם עשוי להתבזבז או לא למצות את הפוטנציאל המלא שלו. 

יתרונות קידום אורגני (SEO)

קידום אורגני בגוגל הוא השקעה משתלמת לטווח הרחוק. התוצאה היא לא מידית בניגוד לקידום ממומן, אך כאשר התוצאה מגיעה היא מגיעה בגדול. אתר הממוקם במקומות הראשונים יביא הרבה יותר עבודה מאשר קמפיין ממומן בגוגל ללא צורך בתשלום על כך לגוגל. 

אתרי wix מאוד ידידותיים למנוע החיפוש של גוגל

ב- WIX, גם אתרי פרימיום, וגם אתרים ללא תשלום, נסרקים על ידי מנוע החיפוש של גוגל. WIX מספקת אשף ידידותי להכנת האתר לסריקה יעילה של מנוע החיפוש של גוגל, אך לפני זה צריך להכין את האתר כמו שצריך לקראת הסריקה. הכנה זאת כוללת מטא טאגס  (Meta Tag) וכלים מתקדמים נוספים. כך ניתן ליצור אסטרטגית SEO בצורה מהירה יותר. לאחר הכנה קפדנית וטובה מגיע השלב של הגשת האתר לגוגל, שנקראת גם מפת אתר לצורך כך יש להכין את האתר, על כך נפרט בשלבים הבאים.

אז אחרי שלמדנו מה הוא קידום אורגני
בגוגל - seo)  Google)
מה הוא התהליך שהאתר שלכם יעבור

שלב ראשון מבנה אתר נכון

נוודא שהאתר שלכם מותאם לדרישות מנוע החיפוש של גוגל ולדרישות הגולשים, כלומר למטרתו של האתר. מבנה האתר משפיע על מהירות טעינת האתר, גוגל ומנועי חיפוש בכלל מעדיפים ומקדמים אתרים שנטענים במהירות.

מהירות טעינת הדפים

בערך 90 אחוז מהגולשים נוטשים אתרים שמהירות הטעינה שלהם נמוכה מ-4 שניות. מומלץ להשתמש בכלים למדידת מהירות כמו PageSpeed ולגלות מהי מהירות טעינת הדפים שלכם. אם האתר שלכם איטי, נשפר מהירות טעינת האתר.

אתר בעל עיצוב רספונסיבי

יותר מ-60 אחוז מהחיפושים בגוגל מגיעים דרך הטלפונים הניידים. אם אתם לא רוצים לוותר על כמות הגולשים הזאת, חשוב לוודא שהאתר שלכם הינו בעל עיצוב רספונסיבי, כלומר מותאם לגלישה בנייד.

 

אבטח האתר

חשוב מאוד להתקין באתר שלכם את טכנולוגיית SSL (Secure Sockets Layer). זהו למעשה אישור על כך שהמידע באתר שלכם מוצפן ומאובטח, ושאין חשש שיעבור לצד שלישי או שייעשה בו שימוש לרעה. הדבר הכרחי במיוחד אם יש לכם חנות וירטואלית מקוונת. וויקס - WIX מספקת את הטכנולוגיה הזאת כחלק אינטגרלי מהחבילות של ואין צורך לרכוש אותה במיוחד.

ניצור מפת אתר - Site Map

 Site Map זהו למעשה קובץ XML המפרט את כל העמודים באתר שלכם, ובאמצעותו גוגל מצליח למצוא את התוכן שלכם ולהבין את ההיררכיה באתר. ניצור לאתר שלכם שלכם במסגרת הקידום האורגני של האתר קובץ XML.

נעלה קובץ txt

צעד נוסף שכדאי שנבצע, הוא העלאת קובץ robots.txt. זהו קובץ שנותן הוראות לסורקים של גוגל אילו חלקים באתר הם צריכים לאנדקס – כלומר אילו חלקים גוגל תציג בתוצאות החיפוש שלה.

השגת קישורים חיצוניים

במטרה לשפר את הקידום, עלינו להשיג קישורים חיצוניים לאתר שלנו, מנועי החיפוש אוהבים שיש אתרים שמובילים אל האתר שלנו. קידום אתרים הוא תהליך שבו באופן קבוע אנחנו שאנחנו צריכים להשיג קישורים לאתר שאנו רוצים לקדם, קישור הוא סוג של הצבעת אמון, במיוחד אם מדובר באתרים חזקים שמקשרים זה מעיד על כך שאתרים אלה מאמינים שהתוכן שלנו הוא איכותי וראוי לקישור.

 

קישורים פנימיים

אין ספק שקישורים פנימיים ניתן להגדיר כאחד מהדברים החשובים באתר שלנו והדבר שהכי קל להשיג בקידום. ככל שנקשר ונייעד דפים מסוימים לתוצאות מסיומות כך נקשר בכל פעם שיהיה באתר את התוכן הספציפי הזה.

קישורים פנימיים הם מאוד נוחים כי אנחנו שולטים עליהם ואנחנו לא צריכים החלפות קישורים בשבילם. ככל שיהיו לכם יותר קישורים פנימיים באתר כך האתר שלכם יהיה טוב יותר וגם ייצר סדר באתר.

השגת קישורים מאתרים חיצוניים

במטרה לשפר את תוצאות הקידום, עלינו להשיג קישורים חיצוניים לאתר שלנו, מנועי החיפוש אוהבים שיש הרבה אתרים שמצביעים על האתר שלנו. קידום אתרים מקצועי הוא תהליך שבו על בסיס קבוע אנחנו משיגים קישורים לאתרים שאנחנו מקדמים, קישור הוא סוג של הצבעת אמון, במיוחד אם מדובר באתרים חזקים שמקשרים זה מעיד על כך שהם מאמינים שתוכן האתר שלנו הוא איכותי וראוי לקישור.

 

חשוב שהקישור יהיה קשור בצורה כמה שיותר טבעית לאתר המקשר עם מילות המפתח בתוכו!

ובמידה ומתבצעת החלפת קישורים, רצוי שהחלפת הקישורים תעשה בצורה נכונה זאת כדי ליצור תחושה שהקישור יראה טבעי כאילו שבאמת מישהו שקרא נתן קישור ולא כפי שציינו קישור מחוות קישורים שברור שכל מטרתו הוא הוספת קישור.

אחד הדברים שכמעט ולא תורמים הוא חוות קישורים, שרצוי להימנע מזה באופן כמעט באופן גורף (לא שזה מזיק, אבל להועיל זה בטח לא מועיל)!

 

כתיבת תוכן איכותי

הכי חשוב זה התוכן, אם תוכן האתר יהיה איכותי מנועי החיפוש ידרגו אותו גבוה, אנשים יקראו את התוכן, יישארו יותר זמן באתר, כך האתר יראה מעניין עבור הגולשים ולכן גוגל ידרג אותו גבוה יותר מהמתחרים!

 

ניתוח תנועת מבקרים ותקינות האתר

על מנת לבדוק את האם הקידום נעשה בצורה יעילה נוכל לנתח את תנועת המבקרים  כל אתר חובה לחקור את תנועת המבקרים ודרך איזה ביטויים הם הגיעו. ניתוח האתר וניתוח המבקרים יעשה בד"כ ע"י גוגל אנאליטיקס, ועוד כלים הניתנים בחינם, כאלה שניתנים בתשלום, כמו SEORUSH

 

אופטימיזציה בתדירות קבועה

בדיקת האתר ביחס למתחרים ולבדוק כל פרק זמן קבוע, במה המתחרים שלנו עושים כדי להשתפר.

 

Mountain Cliff Hiker

אם את מוכנים לצאת למסע (SEO) ולשקיעה בעצמכם ובעסק שלכם,
צרו קשר,
 נשב על כוס קפה ונכיר אותכם, את המטרות שלכם, והיעדים של העסק שלכם.

צורו קשר זה קל

ליווי-removebg-preview.png

Address

Hanasi 1 St.

Perdesia, Israel

Email

בחרתם נכון, נחזור אליכם בהקדם

Phone

Social Media

  • Facebook
  • Instagram